pokoj zagadek - wiecej niz gra

Ogólne zasady zabawy w pokoju zagadek

Pokój zagadek lub jak ktoś woli escape room, to świetna rozrywka dla wszystkich znudzonych już filmami, serialami i grami komputerowymi. Wizyta w pokoju zagadek na pewno okaże się niezapomnianym przeżyciem, które pozostawi po sobie same przyjemne wspomnienia i wręcz zachęci każdego do częstszego brania udziału w podobnych zabawach. Aby jednak przygoda była też bezpieczna, należy bezwzględnie przestrzegać zasad obowiązujących w escape roomach. Jak one zatem wyglądają? Jak należy zachowywać się w pokoju zagadek?

Każdy pokój zagadek rezerwuje się z pewnym wyprzedzeniem. Wybieramy konkretną datę, godzinę, pokój i dokonujemy rezerwacji. Do najpopularniejszych placówek tego rodzaju ustawiają się długie kolejki, tak więc planując wybrać się do nich w czasie weekendu, warto dokonać rezerwacji już na początku tygodnia.
Zarezerwuj pokój zagadek Kraków – http://www.lostroom.pl/pokoje

Szczególnie oblegane są oczywiście godziny wieczorne. Zazwyczaj największa ilość wolnych pokoi do wyboru pojawia się rano, ewentualnie tuż przed południem. Wybranego terminu, w tym także godziny, należy bezwzględnie przestrzegać i go pilnować. Do escape roomu nie wolno się spóźnić. Warto nawet przyjść do niego chociażby te pięć minut wcześniej, aby dać sobie jeszcze chwilę czasu na zaznajomienie się z regułami gry czy ściągnięcie odzieży wierzchniej.

Podczas gry escape room należy bezwzględnie przestrzegać zasad, a w przypadku jakichkolwiek problemów czy złego samopoczucia, przywołać obsługę lokalu rozrywkowego. Osoby z klaustrofobią nie powinny decydować się na pokój zagadek i raczej wybrać coś takiego jak gra miejska, która jest organizowana na otwartych miejskich przestrzeniach. Z takiej rozrywki można skorzystać głównie w dużych miastach, jak Kraków. Na pewno powinien to zrobić ten, kto boi się zamkniętych pomieszczeń oraz ten komu standardowe pokoje zagadek zdążyły się już znudzić.