dj na wesele - doskonała zabawa

DJ czy zespół – kto lepiej zadba o muzykę na weselu?

Sezon weselny w pełni. Jednym z najważniejszych etapów przygotowania tego wyjątkowego dnia jest wybór oprawy muzycznej. Od kilku lat coraz popularniejsze staje się zatrudnienie DJ na wesele. Choć niektórzy nie wyobrażają sobie przyjęcia weselnego bez muzyki na żywo, dobry DJ weselny ma kilka niepodważalnych zalet. Jakich?

Po pierwsze, taki muzyk jest w stanie zagrać wszystko, od klasycznych przebojów po najnowsze hity. Nie ograniczają go umiejętności wokalne, tak jak ma to miejsce w przypadku zespołów. Dzięki temu DJ weselny ma naprawdę wyjątkowo bogaty repertuar, który każdemu przypadnie do gustu, czego świetnym przykładem jest Dominik Szymoniak z Exclusive Djs – DJ na wesele Kraków – https://exclusivedjs.pl/

Po drugie, wybór DJ na wesele jest zazwyczaj, bo jednak nie zawsze, tańszą opcją, niż wybór zespołu weselnego. Różnica potrafi wynieść nawet ponad 1000 złotych. Wesele jest najdroższym przyjęciem w życiu, warto więc, gdy komuś się nie przelewa, szukać oszczędności tam, gdzie jest to możliwe. Koszt wyżywienia jednej osoby jest także niższy, niż zapewnienie posiłków czteroosobowemu zespołowi.

Po trzecie, DJ wodzirej jest w stanie rozruszać gości weselnych nie gorzej, a często nawet lepiej, niż profesjonalny zespół. Dobra muzyka, radosna atmosfera – to elementy, dzięki którym wesele na długo zapadnie wszystkim zaproszonym na nie gościom w pamięć.

Warto w przypadku wesela postawić na osobę z doświadczeniem, która ma za sobą niejedno przyjęcie weselne. Szukając odpowiedniego DJ-a dobrym pomysłem jest obejrzenie kilku przykładowych filmików z różnych wesel, którymi fachowcy chwalą się na swoich stronach firmowych czy w mediach społecznościowych. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wybraliśmy osobę, która sprawi, że nasz wielki dzień będzie niezapomniany.